Červenec 2010

Tábor-shrnutí :)

18. července 2010 v 19:40 Společné akce
Zdravím všechny naše příznivce a členy!
Chtěla bych napsat pár slov a zveřejnit fotky.
Náš tábor byl plný prosluněných dní...možná až moc Občas se nám zavařily hlavičky tak, že jsme se museli neplánovaně rozpouštět během dne, ale vždy jsme si to nahradili večer.
Hlavní náplní bylo natáčení filmu, což jste si určitě všimli. Né každý den chodí někdo po vsi s bandou dětí, kamerou a házejí pak naštvané obličeje, když jim lezete do záběru
Co jsme natáčeli a výsledek (teda sestříhaný film) Vám chceme ukázat do konce prázdnin, takže se máte určitě ještě na co těšit!
V pozadí natáčení jsme ještě hráli celoplošnou dramatickou hru. Byla motivována pc hrou Sims a Age of empires. Situovaná byla však do dnešní doby a na naše domovy. Cílem bylo dětem ukázat, jak funguje město, jak se na něm musí pracovat, ale taky si uvědomit státní správu apod. 
I když nám mnoho z dětí vstupuje do puberty, stále si dokáží hrát, takže nebyl problém děti na hru namotivovat. Malým klukům se ten program trochu upravil a hodně času strávili společným hraním u Emy v pokojíku nebo v domečku na zahradě. 
Během táboření jsme se také vypravili do Jihlavské Zoo, kde jsme sice zmokli, ale náladu dětem upravil hodinový rozchod v City parku (hlavně u KFC) Taky jsme měli bazénovou párty na počest Davidových narozenin. Nejlepší velká společná akce však byla Stezka odvahy, které se v roli bubáků a strašidel zúčastnila Studýnská omladina. Za to jim patří velký dík!!!
Když jsme u děkování, nesmím a nechci zapomenout na finanční příspěvky. 
Velké díky patří Mašterům za jejich velký dar, jež jsme využili na spoustu materiálu (barvy na tělo, barevné papíry, křídy, voskovky, štětce atd....ale taky na pití či popcorn.)
Pak taky velké díky Jitce Šimkové za krásný finanční dar na vstup do Zoo!
A v neposlední řadě děkujeme Truhlářům z naší vsi za příspěvek na nanuky.
A protože jsme poslední den natáčeli scénu z Dětského dne, tak patří poděkování ženám za výpomoc u stanovišť.
Taky díky klukům starším, hlavně Jírovi a Kubovi za výpomoc při práci s dětmi. Nemyslím jen při natáčení, ale při hrách, při šipkované apod. Vždycky mi tím dopřáli chvilku odpočinku
Jo a taky musím napsat díky Doložkovi, že zase se mnou zvládl další můj šílený nápad!
Ráda bych závěrem napsala, že si to příští rok zopakujem, ale nějak na to nemám energii.

Ona jedna věc je naplánovat dětem aktivity a ukočírovat to, ale druhá věc je postarat se k tomu do domácnost, vaření apod.
Tak se třeba někdo příští rok ke mně přidá
Fotek moc nemám, protože jsme spíš natáčeli. Ale tak aspoň něco najdete zde:
hgucfxfhc